July 3, 2022
Portali Shprehja

Një person gjendet pa shenja jete në lumin e Klinës

Një person është gjetur i vdekur këtë të martë në lumin “Drini i Bardhë” në Klinë.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Tact Watches

Ai tha se policia është njoftuar në orët e pasdites nga një qytetar që po peshkonte në këtë lum se ka gjetur një trup të pajetë, dhe menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes.

“Policia dhe mjeku kujdestar menjëherë kanë dal në vendin e ngjarjes. Mjeku e ka konstatuar vdekjen e viktimës”, deklaroi Gashi, duke mos dhënë më shumë detaje pasi tha se hetimet janë duke vazhduar. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment