November 29, 2021
Portali Shprehja

Një person rrëzohet nga kulmi i një shtëpie, dërgohet për trajtim në QKUK

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person derisa ishte në vendin e punës është rrëzuar nga kulmi i një shtëpie dhe është lënduar.

Rasti ka ndodhur në fshatin Kobaj të Prizrenit, të enjten në ora 11:10.

Tact Watches

“Fsh. Kobaj, Prizren, 11.11.2021 – 11:10. Viktima mashkull kosovar, deri sa ishte në vendin e punës është rrëzuar nga kulmi i një shtëpie dhe është lënduar”, thuhet në raport.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe gjendja e tij është e rëndë. Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Në dy aksidente të ndara në Prishtinë, këmbësorët goditen nga veturat

admin

FSK largon 70 copa të minave në një pyll në Gjakovë

admin

Të shtëna me armë në një aheng familjarë në Prishtinë

admin

Leave a Comment