Një person vdes në QKU, nuk lajmërohet askush për ta marr kufomën

Policia raporton se nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës është njoftuar se më 9 janar një person ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është  dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, pasi që nga ajo ditë nuk është lajmëruar asnjë dëshmitar-familjar i viktimës.

Të ngjajshme

Arrestohet shqiptari i shumëkërkuar në Itali

shprehja

Policia dhe FNSH aksion në të gjithë vendin, janë shoqëruar 134 persona

shprehja

Pas mosmarrëveshjes ia gjuan shtëpinë me kallashnikov

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë