September 27, 2021
Portali Shprehja

NJË PERSONI NË AEROPORTIN E PRISHTINËS I GJENDET NJË ELEKTROSHOK – Iliria News Agency

Një person është ndaluar një ditë më parë në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë, pasi iu gjet një elektroshok.

Sipas policisë gjatë kontrollit në çantën e të dyshuarit, i cili udhëtonte në destinacionin e Stambollit, i është gjetur dhe sekuestruar një elektroshok.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt.

Të Ngjajshme

Vuçiq: Ekziston ideja për ta mbyllur Konçulin dhe për ti izoluar shqiptarët e Bujanocit dhe Preshevës

Tanket e avionët serbë drejt Kosovës, deputeti shqiptar akuzon Ramën

Situata në veriun e Kosovës, Sekretari i NATO-s bisedon me Kurtin dhe Vuçiqin

Leave a Comment