November 29, 2021
Portali Shprehja

Një pjesë e Tetovës pa ujë të pijshëm!

Banorët e një pjese të Tetovës gjatë gjithë ditës kanë qëndruar pa ujë të pijshëm.

Në TV21 kanë arritur ankesa të shumta nga qytetarët e Tetovës, të cilët jetojnë kryesisht në lagjen Dardania, Potok dhe në qendër të qytetit.

Tact Watches

Që të gjithë ankohen se që nga mëngjesi nuk kanë ujë.

Se do të ketë restrikcione nuk kanë paralajmëruar nga Ndërmarrja Publike Komunale “Tetova”. Nga kjo ndërmarrje në faqen zyrtare të saj në Facebook nuk ka kumtesë as për shkaqet e ndërprerjes me furnizim me ujë dhe deri kur do të zgjasë e njëjta./TV21

Të Ngjajshme

Mbi 8 mijë raste aktive me Covid-19 në RMV! KSI prite të diskutojë për variantin e ri Omicron

admin

Tre të lënduar në aksidentin në autostradën “Struma” pritet që sot të transferohen në Shkup

admin

Tetovë, vaksinimi kundër Covid-19 do të vazhdojë vetëm në Shtëpinë e Shëndetit

admin

Leave a Comment