August 2, 2021
Portali Shprehja

“Një projekt për Kosovën tem”, çfarë po pregatiti Capital T në zyrën e Kryeministrit

Këngëtari i njohur, Trim Ademi – Capital T, njihet për muzikën e tij të suksesshme dhe së fundi edhe për pjesmarrjen e tij në organizata bamirësie. Përpos angazhmit me projekte të reja muzikore, reperi duket të jetë duke punuar në një projekt më të madhë, shkruan “Kosovarja”. Së fundi, ai ka darë disa fotografi në […]

.

Të Ngjajshme

Nuk lanë gjë pa thënë për njëra-tjetrën, Jasmina çudit me deklaratën për Sarën!

admin

Nikollë Nikëprelaj e përcjell vëllain në gurbet, ju prek me fjalët që thotë

admin

Vazhdojnë ofendimet e rënda mes Don Xhonit dhe Noizy-it

admin

Leave a Comment