November 29, 2021
Portali Shprehja

Një reklamë për Katar 2022. Messi kalon para Kupës së Botës: fytyra i thotë të gjitha (VIDEO)

Një imazh shpesh vlen sa një mijë fjalë dhe ai i kapur nga kamerat e BeIn Sports e vërteton këtë.

Lionel Messi, së bashku me disa shokë të skuadrës, mori pjesë në një spot promovues për Kupën e Botës në Katar (BeIn Sports është në pronësi të presidentit të PSG, Nasser Al Khelaïfi): në reklamë mund të shihni kampionin argjentinas, si dhe Neymar. Mbappé, Di Maria, Verratti dhe Donnarumma, kalojnë pranë Kupës së Botës, trofeu më i lakmuar për çdo lojtar.

Tact Watches

Dhe pamja e Pleshtit i thotë të gjitha: një ëndërr, një kimerë, trofeu i fundit që ka mbetur për të fituar për ta dorëzuar përfundimisht ne legjendë!

Lionel Messi ne fakt ka fituar kampionate, kupa, Superkupa, Champions, Kupe Amerike Latine, Boteror Klubesh dhe ka mbetur Boterori…

 

.

Të Ngjajshme

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Leave a Comment