January 21, 2021
Portali Shprehja

Një shqiptar nga Kosova vdes në plazhin e Velipojës

Një pushues nga Kosova, ende i paidentifikuar ka humbur jetën këtë të diel në plazhin e Velipojës

Mësohet se viktima, një 75-vjeçar ka shfaqur probleme shëndetësore teksa ishte në ujë dhe ndonëse u nxor i gjallë në breg, ai vdiq pa mundur të marrë ndihmën mjekësore.

Trupi i pajetë është dërguar në morgun e spitalit Rajonal të Shkodrës, raporton tch.

.

Të Ngjajshme

Arrestohen dy persona në Prishtinë për falsifikim të dokumenteve

admin

Grabitje e armatosur në një barnatore në Prishtinë

admin

I dehur dëmton veturën e policisë, arrestohet i dyshuari nga Lipjani

admin

Leave a Comment