August 2, 2021
Portali Shprehja

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut humbi jetën në Hallkidiki

Në një aksident në rrugën lokale Mudania-Paliouri në pjesën e parë të Hallkidikit në Greqi, humbi jetën një shtetas 22 vjeçar i Republikës së Maqedonisë së Veriut Shkaqet e aksidentit tani për tani janë të panjohura. Ndërkohë që raportohet se në makinë ka qenë edhe një udhëtar tjetër i cili ka marrë lëndime trupore, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

.

Të Ngjajshme

Moti me diell dhe i nxehtë, temperatura deri në 43 gradë

admin

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

admin

ASH-AAA: Zaev e Ahmeti ia kanë kaluar Gruevskit për blerjen e veturave luksoze

admin

Leave a Comment