December 1, 2020
Portali Shprehja

Një trend në TikTok po zhvillohet nga prindërit që u tregojnë fëmijëve se ata ishin një ‘gabim’

Trendi i cili ka marrë hov gjatë javës së kaluar, përfshin nënat dhe baballarët që regjistrojnë veten ndërsa fëmijët e tyre të rritur dhe adoleshentë mund të shihen mbrapa, transmeton lajmi.net.

Ata pastaj i mbivendosin videot me mesazhe jo dhe aq të këndshme për fëmijët e tyre, madje disa ankohen me humor se fëmijët e tyre nuk duhet të kishin lindur kurrë.

Joke's on them: Parents are roasting their teenage and young adult children with extremely harsh insults in a darkly funny TikTok trend

Viral: The trend, which has taken off in the past week, involves mothers and fathers recording themselves while their grown and teenage children can be seen in the background

Mbrapa, fëmijët e tyre ose duken të pavetëdijshëm se po filmohen, ose po bëjnë diçka qesharake.

Në këtë trend qesharak kanë marrë pjesë edhe persona të njohur për publikun të cilët janë mjaft të njohur edhe në aplikacioni TikTok. /Lajmi.net/

Stars: Shark Tank star and Dallas Mavericks co-owner Mark Cuban got in on the trend with his daughter Alexis. 'I own a basketball team and this mf can't even make a free throw,' he wrote

Humor: The kids are all in on the jokes, since they're posted to their own TikTok accounts

Over it: One joked that his son was 'an accident' while wearing a serious expression

Mistake: One mother said her 21-year-old son is 'walking around in a fake robe and headband' and she 'should've left him in Vietnam'

Të Ngjajshme

Pse ky shkëmb në Arabi rri pezull? Misteri që shpjegohet nga skeptikët

admin

Ky shtet evropian ka në pronësi mbi 221 mijë ishuj

admin

Ra nga djepi kur ishte tre muajshe, mjeku bën mrekulli për 13-vjeçaren

admin

Leave a Comment