4 C
Skopje
December 9, 2019
Offside

Një zarf misterioz dhe një fishek brenda, kërcënohet me jetë Antonio Conte në Itali

Antonio Conte e ka nisur thuajse në mënyrën më të mirë sezonin në Itali. Kështu trajneri i Interit ka marrë maksimumin në Seria A, por njëkohësisht duke qenë ende në garë edhe në “Champions League”.

Por së fundmi një kërcënim me jetë ka ardhur për të. Një zarf misterioz në të cilin gjendeshin shumë kërcënime dhe një fishek pistolete ka mbërritur në shtëpinë e Contes. Menjëherë ngjarja u raportua dhe vetë, një polic po rri rroje në shtëpinë e italianit. Kjo pasi çështja në fjalë nuk është marrë shumë seriozisht, pasi edhe disa politikanëve italianë u kanë mbërritur mesazhe të tilla së fundmi. /Sport Ekspres/

Artikuj të ngajshëm

Barcelona ndihmon Interin për kualifikimin në Champions, lihet jashtë Lionel Mesi

shprehja

Merret vendimi drastik për Rusinë, e përjashtojnë nga Botërori

shprehja

Mirësevini në javën…Ibrahimoviç! Ja edhe afati për t’i dhënë fundin kësaj telenevole

shprehja