October 21, 2021
Portali Shprehja

Njësia ushtarake e FSK-së fitoi medaljen e argjend në Mbretërinë e Bashkuar

Armend Mehaj

Një lajm i mrekullueshëm më erdhi në SHBA!
Njësia jonë fitoi medaljen e argjendtë në Ushtrimin prestigjioz “Cambrian patrol” në Wells të Mbretërisë së Bashkuar.

Kur i takova gjatë fazës përgatitore, u shpreha besimin se do të ia dalin me sukses.
Dhe besimin na e kurorëzuan me medalje, fal përgjegjshmërisë, seriozitetit, disiplinës, përkushtimit dhe angazhimit vetëmohues.
Urime djema dhe faleminderit që na bëtë krenar ne dhe gjithë qytetarët e vendit.
Faleminderit shumë miqëve tanë britanik dhe veçanërisht nënkolonel Browning për këtë mundësi të jashtëzakonshme.
Bashkë kemi forcë dhe energji për të arriturat e jashtëzakonshme!

Të Ngjajshme

Labi i kërkon Albinit ta bëj ministër të Shëndetësisë

admin

Tahiri: E turpshme deklarata e presidentes për vettingun, kjo qeveri nuk ka ide e as formulë për këtë proces

admin

Thaçi dhe të tjerët lejohen që për disa çështje të apelojnë vendimin mbi mocionet që pretendojnë defekte në aktakuzë

admin

Leave a Comment