February 25, 2021
Portali Shprehja

Njihuni me djalin dhe renë e Halil Kastratit

Halil Kastrati humanisti shqiptar në vitin 2019 kishte mbledhur shumë fytyra të njohura në dasmën e djalit të tij, Firdeusit.

Derisa prezentë ishin edhe disa politikanë, në rrjete sociale u publikuan fotografi nga atmosfera në dasmë.

Çifti, Firdeus Kastrati dhe gruaja e tij Blerina, janë aktiv në rrjete sociale, derisa shpesh publikojnë fotografi së bashku.


Të Ngjajshme

Motra e Edonës një bukuri e rrallë natyrore

admin

Enca në projektin e ri do ta tregojë gjithë gjoksin

admin

Jennifer Lopez veshë fustanin e bardhë

admin

Leave a Comment