June 22, 2021
Portali Shprehja

Njihuni me profesionisten e vetullave që befason me aftësitë e saj

Ne të gjithë e dimë se një vetull e rregullt dhe e formuar është themeli i çdo vështrimi të bukur, por çfarë të bëni nëse vetullat tuaja nuk janë perfekte? Thjesht drejtohuni tek një profesioniste vetullash, siç mund të jetë mjeshtrja e vërtet e kësaj fushe, Marigona Qubreli nga Mitrovica. Ajo është e jashtëzakonshme në […]

.

Të Ngjajshme

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Gruaja e Labit vërehet që ka humbur shumë kilogramë

admin

Ronela Hajati tregon se për çfarë i lutet Zotit

admin

Leave a Comment