June 7, 2023
Portali Shprehja

Njukasëll “shënjestron” 2 përforcime, konkuron me Juventusin

Skuadra e Njukasëllit ka “shënjestruar” dy përforcimet e para në merkaton e verës, kur skuadra nga “Sent Xhejms Park” ka siguruar kualifikimin në Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshëm. Xhejms Medison dhe Kieran Tirnej, janë futbollistët e kërkuar nga trajneri i Njukasëllit.

Sipas “Sport”, mesfushori i Lesterit dhe mbrojtësi i Arsenal janë shënjestrat kyçe të klubit anglez të Njukasëllit, por edhe të Juventusit. Konkurrenca mes këtyre dy klubeve pritet të jetë shumë e ashpër./abcnews/

.

Të Ngjajshme

Kovaçevski e Mickoski nuk do të flasin për Kodin Zgjedhor

Ukraina akuzon Moskën për hedhjen në erë të digës në lumin Dnjepër

Ndryshimet kushtetuese presin epilogun e takimit Kovaçevski-Mickoski

Leave a Comment