September 29, 2020
Portali Shprehja

Nora dhe Butrint Imeri e djegin rrjetin me këtë fotografi

Diçka e fortë po vie nga dy këngëtarët më të dashur për publikun Nora dhe Butrint Imeri.

Dyshja janë në përgatitje të një projekti që pritet të lansohet shumë shpejt, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Kjo është kuptuar në saje të një imazhi që kanë hedhë dyshja në rrjetet e tyre sociale, ku morën mjaft vëmendje.

Nora si zakonisht provokuese, e zjarrtë, e Butrinti si njëri ndër meshkujt më të pashëm të estradës.

Sa foto e bukur ama./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Adelina me një moment romantik me bashkëshortin

admin

Engji pozon me flokë të lagura

admin

Roberti shpëtoi nga virusi për këtë arsye

admin

Leave a Comment