January 17, 2021
Portali Shprehja

Nora Istrefi duket si ‘yll’ në fotot e fundit

Një nga zërat që publiku e favorizon shumë është edhe Nora Istrefi.

Me muzikën e saj ajo ka bërë që shumë fansa ta kenë përzemër e ti ngarendin pas edhe në koncerte, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Që nga gjysma e vitit të kaluar ajo është shndërruar në top personazhin më të komentuar, për shkak të ndarjes nga Roberti.

Por gjithçka ka rënë në rrjedhën e vet. Nora dhe Roberti edhe pse të ndarë po ndajnë raporte shumë të mira me njëri-tjetrin.

Së fundmi, këngëtarja i ka publikuar disa imazhe ku lirshëm mund të themi se po duket si ylli i kësaj mbrëmje vjeshte./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Jenniferi kështu i kthehet ndjekëses që e akuzoj se ka bërë ndërhyrje dhe botoks

admin

Jonida i dedikon dy tatuazhe vajzës së saj

admin

Si rrallëherë Xhemi publikon një imazh pranë bashkëshortit

admin

Leave a Comment