December 3, 2020
Portali Shprehja

Nora ndan një imazh të nxehtë nga dhoma e saj

Nora Istrefi mbetët një këngëtare e dalluar në mediat rozë.

Ajo në të shumtën e rasteve kalon në lajm, duke u shfaqur gjithmonë tërheqëse, shkruan “Kosovarja”.

Duke eksperimentuar në forma të ndryshme, Nora mbetët një femër çdo herë shembull.

Edhe në këtë mbrëmje, ajo ndau një foto të nxehtë me një fustan të shkurtër.

Shikojeni edhe ju.


Të Ngjajshme

‘Mbulohet’ modelja e njohur

admin

Mimozës ky fustan ia qet trupin si peshk

admin

Donaldi i bën dhuratën më të veçantë dhe Bora nuk i mban dot emocionet

admin

Leave a Comment