January 24, 2021
Portali Shprehja

Nora pas ndarjes bëhet seks bombë

Nora Istrefi njihet si femra më joshëse e estradës shqiptare.

Në çdo imazh ekspozon linjat trupore, duke mahnitur të gjithë më këto paraqitje, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

34 vjeçarja kujdeset të jetë e afërt me ndjekësit në rrjete sociale duke ndarë imazhe nga më të ndryshmet, e që fundmi ka goditur mjaftë me fotosesionet që i ka bërë.

Duket që ndarja me Robertin nuk ia ka lenë shenjë por po zbukurohet çdo ditë e më shumë.

Këtë bukuri të rrallë mund ta shihni përmes imazheve në vazhdim dhe binduni./Kosovarja/

View this post on Instagram

“♥️♥️” soon..

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on


Të Ngjajshme

Kështu dukej reja e Remzies në ditën e martesës

admin

Ermali i thotë hapur Zaiminës: Nuk do të ftoja në emision

admin

Jennifer flet për periudhën e ndishme që ka kaluar: Nuk e doja veten

admin

Leave a Comment