September 25, 2020
Portali Shprehja

Nora pas ndarjes bëhet seks bombë

Nora Istrefi njihet si femra më joshëse e estradës shqiptare.

Në çdo imazh ekspozon linjat trupore, duke mahnitur të gjithë më këto paraqitje, shkruan “Kosovarja”.

34 vjeçarja kujdeset të jetë e afërt me ndjekësit në rrjete sociale duke ndarë imazhe nga më të ndryshmet, e që fundmi ka goditur mjaftë me fotosesionet që i ka bërë.

Duket që ndarja me Robertin nuk ia ka lenë shenjë por po zbukurohet çdo ditë e më shumë.

Këtë bukuri të rrallë mund ta shihni përmes imazheve në vazhdim dhe binduni./Kosovarja/

View this post on Instagram

“♥️♥️” soon..

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on


Të Ngjajshme

Emina shpjegon lidhjen midis nënës dhe punës bamirëse që bën prej vitesh

admin

Taynës gjoksi ia merr anën në veturë

admin

Kida veshjen e kombinon me nuancën e flokëve

admin

Leave a Comment