January 15, 2021
Portali Shprehja

Nora shfaqet në shtrat me këtë mashkull

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë Butrintit me të cilin pritet ta sjellin këngën e re.


Të Ngjajshme

Ja çfarë raporti ka Gili me rejen e saj

admin

Sa bukur duket gruaja e Lumi B me dimia

admin

Modelja e njohur provokon duke nxjerr gjoksin jashtë pa sytjena

admin

Leave a Comment