November 28, 2020
Portali Shprehja

Nuk do ta besoni sa vjeq është! Kjo breshkë është kafsha tokësore më e vjetër në botë

Sipas të dhënave, ‘Jonathan’ sot ka festuar ditëlindjen e saj të 188-të, shkruan lajmi.net.

Breshkat janë kafshë të cilat njihen për jetëgjatësinë e tyre, por Jonathan e mban ‘kurorën’ kur flitet për këtë gjë. /Lajmi.net/ 

Të Ngjajshme

Shefi nuk po ia jep paret, punëtori hip në skele dhe fillon ta prishë shtëpinë që e ndërtoi

admin

Policët marrëdhënie në orar të punës, harrojnë radion hapur

admin

Ky është njoftimi më i çuditshëm gjatë pandemisë

admin

Leave a Comment