January 17, 2021
Portali Shprehja

Nuk do ta besoni se kush është motra e Ledri Vulës

Ledri Vula është reperi më i famshëm në trojet shqiptare,ku përveç talentit për muzikë ai shquhet edhe për bukurinë e tij që ka bërë të ketë shumë fansa rreth vetes.

Së shpejti pritet të bëhet baba për herë të parë, ku ai dhe Sara janë në pritje të një vajze, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Të gjithë e dimë që Ledri është djalë hasret, dhe që ka raporte të mrekullueshme me prindërit e tij.

Duke qenë persona shumë të shoqëruar e të dashur, ata kanë krijuar miqësi me figura të famshme, gjegjësisht me familjarët e tyre.

Së fundmi ishte Xheri ajo e cila ndau një imazh të Ledrit bashkë me vajzën e Ardit Gjebreas ku vëmendje mori mbishkrimi i imazhit.

Vëllai i madh e motra e vogël, shkroi ajo në imazh duke habitur të gjithë më këtë detaj.

Mbase kanë raporte kaq të mira, duke pasur mirëkuptim, sinqeritet e dashuri duke u konsideruar njëri tjetrin si anëtar të familjes.

E bukur kjo, a po?/Kosovarja/


Të Ngjajshme

Si rrallëherë Xhemi publikon një imazh pranë bashkëshortit

admin

Mozzik mesazh politikanëve: Mos i leni studentat me diploma e mastera me bajt smoka në super marketa

admin

Lamtumira e dhimbshme e çiftit të infektuar me koronavirus

admin

Leave a Comment