September 29, 2020
Portali Shprehja

Nuk do ta besoni se si dukej Rudina kur ishte adoleshente

Rudina Dembacaj eshte nje nga personazhet me te dashura per publikun. Aktorja dhe moderatorja e njohur eshte nje emer mjaft i njohur i skenave te teatrit dhe atyre televizive.

Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh publikon foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Ne nje foto te disa viteve me pare ajo dukej mjaft ndryshe nga pamja qe ka sot.

Ne foton e publikuar ajo shfaqet me forma te mbushura, veshur si nje adoleshente dhe me barkun jashte. Rudina dikur ka qene shume e shendoshe aq sa kete fakt e vuante dhe gjithe familja e saj.

Sot, aktorja dhe moderatoja e njohur eshte shume elegante dhe me super linja trupore.


Të Ngjajshme

Adelina me një moment romantik me bashkëshortin

admin

Engji pozon me flokë të lagura

admin

Roberti shpëtoi nga virusi për këtë arsye

admin

Leave a Comment