Nuk duan që të martohet me personin që dashuron, familja e mbanin të izoluar

Një femër nga Mitrovica ka denoncuar në Polici prindërit dhe vëllain e saj se po e mbajnë të izoluar në banesë sepse nuk po e lënë të martohet me personin që e dashuron.

Policia ka intervistuar viktimën dhe me kërkesën e saj është dërguar në strehimore.

Ndërsa tre të dyshuarit janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Të ngjajshme

Digjet një restorant në Prishtinë

shprehja

Aksident në veri të Italisë, 6 të vdekur dhe 4 të plagosur

shprehja

Grabitën me dhunë banesën në Memaliaj, arrestohen 3 autorët

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë