August 5, 2021
Portali Shprehja

Nuk e dinim! Naim Abazi me aftësi në zhonglimin e topit

Këngëtari dhe moderatori, Naim Abazi ka komentuar ndeshjet e djeshme në Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Abazi ishte i ftuar së bashku me gruan e tij, Mihrie Brahën në emisionin “Euro Dueli” në RTV Dukagjini. Në mes të tjerash, ai foli edhe për ngjashmërinë me ish-futbollistin legjendar të Barcelonës, Andres Iniestan. “Unë luaj futboll. Zakonisht më […]

.

Të Ngjajshme

Fatjoni në lidhje dashurie?! Ish-konkurrenti si rrallë herë flet për jetën e tij private

admin

Polonia dhe Ukraina ia ndaluan koncertet Bregoviqit

admin

“Dy vajza u hodhën mbi veturën time”, Blero rrëfen momentin e sikletshëm dhe gjyqin që zgjati me vite

admin

Leave a Comment