Nuk e fshehin më lidhjen, Oriola dhe futbollisti kosovar së bashku në karantinë?

Oriola Marashi është përfolur shpesh herë për lidhjet e saj të dashurisë megjithatë asnjërën prej tyre nuk e ka bërë publike, shkruan lajmi.net.

Por së fundmi modelja e njohur Oriola Marashi po përflitet për lidhjen me futbollistin kosovar Eros Grezda dhe shkaku janë postimet e dyshes në rrjetet socale.

Madje me postimet e fundit kanë lënë të kuptohet se nuk po fshihen më dhe së bashku po qëndorjnë në karantinë.

Fotot e fundit të publikuara tregojnë se ata ndodhen bashkë, në një vend me dëborë që duket nga pamjet e njëjta që kanë publikuar për ndjekësit.

Lidhur me këtë dyshja nuk kanë dhënë prononcim për media mirëpo detajet mbetet të zbulohen së shpejti./Lajmi.net/

 

Të ngjajshme

Pranë fotos lakuriq, modelja: Sytë e pafajshëm kanë pamjen më të mirë në botë

shprehja

Festë e dyfishtë për Çiljetën

shprehja

Kështu e nisi ‘rrugëtimin e artit’, Roza Lati

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë