September 24, 2020
Portali Shprehja

Nuk i mbijetoi plagëve të marra nga therja me thikë, vdes 24-vjeçari nga Ferizaj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ferizaj pasi një person ka ndërruar jetë, pas therjes me thikë.

Kjo u bë e ditur nga zëdhënës i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:30, ndërsa ai ishte dërguar për trajtim në Emergjencë, ku edhe ka vdekur.

“Rreth orës 21:30 ka ndërruar jetë personi i cili është therur me thikë. Bëhet fjalë për një mashkull i moshës 24-vjeçare”.

“Në vendngjarje kanë dalë policia, prokurori, forenzika dhe njësitet relevante”.

Policia thotë se ka dy persona të dyshuar lidhur me rastin dhe po punon për t’i kapur.

.

Të Ngjajshme

Prokuroria në Gjilan ngrit aktakuzë ndaj burrit që vrau gruan me shufër metalike në Berivojcë të Kamenicës

admin

Dërgohet në stacion policor një person nga Lipjani, dyshohet se bashkëjetoi me një të mitur

admin

Aksident në Prishtinë, lëndohen dy persona

admin

Leave a Comment