August 16, 2022
Portali Shprehja

“Nuk iu përgjigj mesazhit të fundit…”, e dashura e Brilant Martinajt reagon në rrjetet sociale

Kanë kaluar më shumë se 10 ditë nga ekzekutimi i Brilant Martinajt dhe dy miqve të tij në Fushë Krujë. Martinaj ishte mik i shumë personazheve të njohur dhe reagimet në rrjetet sociale ishin të mëdha.

Mirëpo së fundmi ka reaguar edhe e dashura e tij përmes disa postimeve në Tik-Tok. Ajo ka publikuar video duke i telefonuar Brilantit por ai nuk i përgjigjet.

@bratzmesykafForever in my heart

♬ original sound – LifeContent1

“Dhe ai nuk iu përgjigj thirrjes së fundit.Dhe fillova të pranoj se ai nuk është më për mua.Ne zhdukemi nga njëra botë në tjetrën”, shkruan në videon e parë e dashura e Brilant Martinajt.

Cili është premtimi që nuk do ta thyeni kurrë? Nuk do jesh kurrë vetëm, unë do jem me ty deri në mbarim të muzgut. Babe jam këtu..

@bratzmesykafGjithmon me ty Brilush 🤍

♬ som original – ༺☆༻


Të Ngjajshme

​Dobitë befasuese të konsumimit të orizit të bardhë

Kënaqni të dashurën tuaj me këto teknika

Sipas shenjës së horoskopit ja me kë mund të shijosh kënaqësinë më të ‘zjarrtë’ në shtrat

Leave a Comment