April 16, 2021
Portali Shprehja

Nuk jam njeriu i duhur për të ndërmjetësuar midis Kosovës dhe Serbisë – Iliria News Agency

Edi Rama: Nuk jam njeriu i duhur për të ndërmjetësuar midis Kosovës dhe Serbisë – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Lauka:Shqiptarët janë aktualisht të pafuqishëm për ta bërë bashkimin kombëtar – Iliria News Agency

admin

Votoni Edi Ramën në zgjedhjet e 25 prillit – Iliria News Agency

admin

Albin Kurti zotohet për rrugën Prizren-Tetovë – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment