June 23, 2021
Portali Shprehja

Nuk ka të lënduar nga zjarri në Institutin e Radiologjisë

Sot rreth orës 14:00 në Institutin e Radiologjisë pranë Qendrës Klinike në Shkup ka shpërthyer zjarr. Zjarrfikësit kanë intervenuar me tetë makina dhe 15 zjarrfikës, transmeton Alsat. Sipas informatave fillestare nuk ka të lënduar. Në vendin ku ka shpërthyer zjarri nuk ka pasur pacientë, ndërsa punëtorët janë evakuuar me kohë. Në vendin e ngjarjes tashmë janë ekipet e MPB-së, ndërsa ende nuk dihet shkaku i zjarrit.

.

Të Ngjajshme

5 raste të reja me Kovid-19, një person ka ndërruar jetë

admin

Punonjësit e gastronomisë kërkojnë ndihmë nga shteti

admin

Zaev: Vlerat e Bashkimit Evropian janë në vënë në pikëpyetje

admin

Leave a Comment