October 4, 2023
Portali Shprehja

Nuk ndalet Dafina Zeqiri, bashkëpunimi i radhës me dy artistët e njohur

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ka në plan të ndalet me projektet e reja muzikore.

Përmes rrjetit social “Instagram”, Dafina zbuloi se “Xhan, xhane” do të lansohet në 15 shtator. Kënga është një bashkëpunim me Klajdi Harunin dhe Brunon.

Ndërkohë, vetëm dy javë më parë, Dafina publikoi “A mke dashtë”. Dueti me Elinel numëron mbi katër milionë shikime në kanalin zyrtar të “YouTube”.

Ndërkohë, Dafina ka konfirmuar për publikun lajmin se raporti mes saj dhe Dj Geek ka përfunduar. Dj Geek njoftoi se koncerti i fundit i sezonit veror ishte edhe koncerti i fundit i tij me Dafinën.

.

Të Ngjajshme

Britania e Madhe merr përsipër organizimin e “Euro 2028”

Milevski: Kërkojmë fitore para dueleve të muajit dhjetor

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

admin

Leave a Comment