November 29, 2021
Portali Shprehja

Nuk përmbahen Wanda dhe Icardi, pasion i shfrenuar nën Kullën Eifel (video)

Pas krizës mes Wandës dhe Icardit u kthye qetësia, por mbi të gjitha është ringjallur pasioni. Pas arratisjes romantike në Dubai, burrë e grua janë kthyer sërish në shtëpinë e tyre në Paris. Pas dedikimeve të ndryshme në rrjetet sociale, ka mbërritur edhe një video, që tregon mirëkuptimin e sapogjetur mes Mauritos dhe gruas së tij.

Ka qenë sulmuesi i PSG-së, ai që ka postuar një video shumë të nxehtë në çift. Në klip shihen Wanda dhe Icardi teksa mu përballë Kullës Eifel shkëmbejnë një puthje të zjarrtë. “Mon amour”, e ndjekur nga një zemër e kuqe (emoji) ishte dedikimi i argjentinasit.

Tact Watches

Wanda e ka falur përfundimisht Icardin dhe, siç zbulohet nga mediat argjentinase ditët e fundit, ajo është gjithashtu gati të japë një intervistë ekskluzive, ku të tregojë gjithë të vërtetën për tradhtinë e Mauritos me China Suarez.

.

Të Ngjajshme

Shevchenko jep “ok”, futbollisti i Kosovës mund të transferohet falas në Serie A!

admin

Sarri nuk ka dyshime, shpërfill Milan dhe Inter para Napolit: “Më falni, por me atë që pashë sot ju them…”

admin

VIDEO | Ronaldo në stol, Keane dhe Carragher zihen 5 minuta në TV: “Nuk është ai që ishte dikur…”

admin

Leave a Comment