June 18, 2021
Portali Shprehja

Nuredini në Athinë në Forumin ekonomik Delfi

Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor të Maqedonisë së Veriut, Naser Nuredini sot do të marrë pjesë në panel diskutimin kushtuar “Marrëveshjes së gjelbër evropiane” të Forumit ekonomik Delfi në Athinë, ndërsa do të realizojë takim edhe me kolegun e tij grek, njofton korrespondentja e MIA-s në Athinë.

.

Të Ngjajshme

Moti sot i ndryshueshëm, temperatura deri në 32 gradë

admin

Reforma zgjedhore, Andonovski: Nuk priten ndryshime thelbësore të Kodit Zgjedhor

admin

Bakiu: Jemi kundër zgjedhjes së kryetarëve të komunave me një raund të vetëm

admin

Leave a Comment