May 16, 2021
Portali Shprehja

Nusja e Milotit meraklike e veshjeve të arit

Belkiz Kera mbetët një fytyrë e dalluar me pozat që publikon. Në çdo stil ajo shkëlqen me përkushtimin që ka ndan vetës, shkruan “Kosovarja”. Pasi që tërheqë vëmendje të madhe, nuk mungon me imazhe të shumta në rrjete sociale. Këtë herë, e veshur në mintan të arit dhe me një rregullim perfekt ajo rrezon me […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment