December 4, 2021
Portali Shprehja

“O sa mir me qen shqiptar!” Nis kënga brenda ambjenteve të Wembley (VIDEO)

Atmosfera e jashtezakonshme sonte ne Wembley, ku jane shitur te gjitha biletat. Shqiptaret do te jene te shumte dhe sipas nje perballogaritje ata qe kane blere biletat jane 10 mije, duke e bere keshtu transferten me te madhe ndonjehere ne historine kuqezi.

Shume emigrante shqiptare qe jetojne dhe punojne ne Angli, por sidomos Londer, por edhe ata qe jane rritur aty dhe nuk harrojne rrenjet.

Tact Watches

Rralle here eshte pare Wembley si sonte. Kuqezinjve u duhet nje mrekulli, por me kete tifozeri… gjithcka eshte e mundur!

.

Të Ngjajshme

“SOS” RAMOS | PSG tani nis të shqetësohet realisht, ndalesa e radhës?

admin

Hetimet mbi Juventusin, Chiellini provokon: Sa herë flitet për ngjyrat bardhezi…

admin

LAJMI I FUNDIT | Lideri i Milanit mbyll sezonin! Goditje e rëndë për kuqezinjtë

admin

Leave a Comment