August 17, 2022
Portali Shprehja

Obiliq, arrestohet një i mitur pasi abuzoi seksualisht me familjaren e tij, të mitur

Një i mitur raportohet se është arrestuar dje në Obiliq, pasi i njëjti dyshohet për incest.

Policia njofton se i njëjti kishte abuzuar seksualisht me familjaren e tij, po ashtu të mitur.

Rasti është hapur si “Marrëdhënie seksuale brenda familjes”.

“Obiliq, 25.07.2022-06:00. Me 27.07.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, i mitur pasi që i njëjti kishte abuzuar seksualisht me viktimën femër kosovar e mitur”, thuhet në raportin policor.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Prizren, dëshmitari tregon detaje si u ther për vdekje me thikë shoku i tij

admin

Aksident në rrugën magjistrale Prishtinë-Podujevë, lëndohen shtatë persona

admin

U nis i armatosur drejt ambulantes për ta sulmuar një person, arrestohet i dyshuari në Suharekë

admin

Leave a Comment