December 3, 2020
Portali Shprehja

Ofendoi policët në detyrë, arrestohet 47 vjeçari nga Banjica e Poshtme

Dje (19-nëntor) rreth orës 12.00, në rrugën “Majori Çede Filipovski” në Gostivar, efektivët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar e kanë arrestuar personin S.B. (47) nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, i cili është sjellë në mënyrë agresive, ka refuzuar të identifikohet dhe ka ofenduar dhe nënçmuar zyrtarët e policisë gjatë kryerjes së detyrës në fushën e trafikut. Çështja ndaj tij është duke u shqyrtuar, pas çka do të pasojë parashtresë adekuate.

The post Ofendoi policët në detyrë, arrestohet 47 vjeçari nga Banjica e Poshtme appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

Moti sot me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut

admin

33 viktima dhe 946 raste të reja me COVID

admin

Qeveria miratoi rekomandimin e KSI-së për hapjen e ski-qendrave

admin

Leave a Comment