December 4, 2021
Portali Shprehja

Oferta e fundit tërbon yllin e Chelsea-t, Juventus mund të përfitojë

Antonio Rudiger duket se ka mbetur shumë i zhgënjyer nga oferta e fundit që i është bërë nga Chelsea.

Sipas Sport Bild, Blutë i kanë ofruar një rrogë më të ulët nga sa kërkon mbrojtësi (60.000 sterlina në javë), duke shkaktuar tërbimin e lojtarit dhe përfaqësuesve të tij.

Tact Watches

Nëse Chelsea nuk do ta përmirësojë ofertën, lexohet, Rudiger nuk do ta rinovojë kontratën që i skadon më 30 qershor dhe do të largohet me kosto zero.

Në Itali kërkohet nga Juventus-i.

 

.

Të Ngjajshme

Higuain, zemërim dhe indinjatë: “Nuk doja të kthehesha në Juve, është absurde…”

admin

“SOS” RAMOS | PSG tani nis të shqetësohet realisht, ndalesa e radhës?

admin

Hetimet mbi Juventusin, Chiellini provokon: Sa herë flitet për ngjyrat bardhezi…

admin

Leave a Comment