June 22, 2021
Portali Shprehja

Ohër, nis prishja e platformave pa leje

Në Ohër, në prani të një numri të madh të ekipeve policore ka nisur çmontimi i platformave të paligjshme në bregun e Liqenit të Ohrit. Ekipet tashmë kanë nisur punimet në plazhet më të frekuentuara në Ohër. Autoritetet thonë se do të pastrohen të gjitha mbetjet nga platformat.

.

Të Ngjajshme

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri në 38 gradë

admin

Kreshnik Bekteshi me super lajm për TVSH-në e energjisë elektrike

admin

Procesi i vaksinimit vijon të zhvillohet me ritëm të ngadaltë, Filipçe: Vaksinimi masiv pritet të rifillojë nga java e ardhme

admin

Leave a Comment