June 23, 2021
Portali Shprehja

Ola e Përputhen i befason të gjithë: Nuk dua djalë shqiptar!

Puntata e sotme e emisionit Përputhen pati emocione dhe supriza të shumta. Në takimin e parë me Çimin, Ola bëri një deklaratë të fortë kur tha se nuk do të martohet me një djalë shqiptar. “Nuk dua të martohem me një shqiptar, nuk dua të ketë mentalitetin shqiptar. Mund të jetë shqiptar, por me një […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment