January 18, 2021
Portali Shprehja

Operacionet plastike e tjetërsuan Engjin deri në pikën që askush spo e njeh

Të jesh bija e një këngëtarja me nam të madh në Kosovë, padyshim që është një arsye më e madhe për të qenë e njohur për publikun edhe pa pasur karrierë.

Engjëllusha ka pasur fatin të gëzoj talentin e rrallë si nëna e saj, duke u shndërruar në një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Duke u rritur ajo ka nisur që të jetë e pakënaqur me veten duke bërë ndërhyrje të shumta në fytyrën e saj, saqë shumicën e rasteve menxi njihet se është ajo.

Kjo më së miri vërehet në imazhin publikuar së fundmi, e cila duke u tjetërsuar aq shumë me ndërhyrje të mëdha, duket se është plakur dhe fytyra po i mbulohet me rrudha./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Fjolla i qet bashkëshortit çaj rusi për ditëlindje

admin

Jenniferi kështu i kthehet ndjekëses që e akuzoj se ka bërë ndërhyrje dhe botoks

admin

Jonida i dedikon dy tatuazhe vajzës së saj

admin

Leave a Comment