May 12, 2021
Portali Shprehja

Orën policore e kanë shkelur 22 persona, 393 gjoba për mos-mbajtje të maskës

Nga ora 20:00 e ditës së djeshme deri në ora 05:00 të ditës së sotme, Ministria për Punë të Brendshme në të gjithë territorin e vendit ka regjistruar 22 shkelje të orës policore. Në ndërkohë në gjithë territorin e vendit janë regjistruar edhe 393 shkelje për mos-mbajtje të maskës mbrojtëse si preventivë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

.

Të Ngjajshme

Komitet për bashkëpunim ekonomik mes RMV-së dhe Greqisë

admin

Qytetarët: Veprimi i Artan Grubit, për pikë politike!

admin

Regjistrohen 16 viktima dhe 150 raste të reja me Covid-19

admin

Leave a Comment