May 16, 2021
Portali Shprehja

Orën policore e kanë shkelur 30 persona, 494 gjoba për mos-mbajtje të maskës

Nga ora 20:00 e ditës së djeshme (17.04.2021) deri në ora 05:00 të ditës së sotme Ministria për Punë të Brendshme në të gjithë territorin e vendit ka regjistruar 30 shkelje të orës policore. Në ndërkohë në gjithë territorin e vendit janë regjistruar edhe 494 shkelje për mos-mbajtje të maskës mbrojtëse si preventivë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

.

Të Ngjajshme

Afate të reja për ndërtimin e Bit Pazarit, punimet përfundojnë për dy muaj

admin

Radhë të gjata dhe pritje të shumta në pikat e vaksinimit

admin

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi

admin

Leave a Comment