Oriola Marashi kapet me hashash në makinë? Flet nëna e modeles

Nëna e Oriola Marashit ka reaguar pas lajmit për arrestimin e së bijës. Në një komunikim me “Gazeta Shqiptare“, Xhoi Jakaj, e indinjuar me lajmet që qarkullojnë online shprehet se gjithçka është trillim nga dashakeqësit dhe se Oriola nuk ka sesi të jetë ndaluar nga policia mbrëmë, pasi gjendet në Vjenë.

“Është një trillim i shëmtuar. Nuk ka asgjë të vërtet. Oriola nuk është ndaluar as mbrëmë as kurrë nga policia. Ajo prej disa ditësh gjendet në Vjenë ku është e angazhuar me projekte të reja në fushën e modelingut.

Gjithçka është një shpifje për ta dëmtuar. Këto lajme kemi vendosur t’i ndjekim penalisht. Do të ketë një padi për cilindo që ka publikuar këtë lajm krejtësisht të pavërteta”, ka thënë Jakaj për “Gazeta Shqiptare”, duke i dhënë fund lajmit që ka shkaktuar ‘tërmet’ në rrjetet sociale.

Të ngjajshme

Aulona Musta bën operacion hundën dhe ja si duket tani

shprehja

Erjona nuk e ndien të ftohtit, del në borë e mbuluar vetëm në peshqir

shprehja

Britney Spears ul bikinit, gati tregon ‘pa dashje’ pjesët intime

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë