January 20, 2021
Portali Shprehja

Oriola publikon foto duke u puthur me Erosin

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, shpeshherë është komentuar për jetën e saj sentimentale.

Kohëve të fundit ajo ka dalë hapur me futbollistin Eros Grezda, të cilët kohë më parë kanë filluar romancën.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Ani pse nuk kishin pranuar publikisht lidhjen, çifti i tashmë nuk po i kursejnë pozat atraktive në rrjete sociale.

Kështu, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Oriola është shfaqur tërheqëse, teksa shkëmbente puthje me Erosin.

Sidoqoftë, jo vetëm për lidhjen, modelja e njohur është bërë qendër e vëmendjes edhe përmes fotosesioneve që po realizon.

Pothuajse secila lëvizje e saj po merr interes mediatik, duke u bërë kështu lajm në çdo faqe rozë.


Të Ngjajshme

Ja kur ndodhi takimi dhe puthja e parë mes Ramushit e Anitës

admin

Baby Gee ekspozon gjoksin në veshje sportive

admin

Kjo veshje ia nxjerrë në pah trupin bombastik Artës

admin

Leave a Comment