December 3, 2020
Portali Shprehja

Oriola publikon një moment në shtrat me Erosin

Modelja shqiptare Oriola Marashi dhe i dashuri i saj futbollisti Eros Grezda janë bërë personazhe mjaft të përfolur në media, që nga koha kur lidhja e tyre u bë publike.

Edhe pse gjatë verës dyshja u duk se i dha fund lidhjes, imazhet dëshmojnë se ata janë më të lumtur se kurrë.

Modelja ka publikuar në Instastoryn e saj një fotografi të tyre me mbishkrimin se ai është njeriu i preferuar i saj.

Edhe pse qifti nuk shfaqen shpesh bashkë për shkak të orareve të tyre të ngarkuar, ata duken mjaft të lumtur në prani të njëri tjetrit kur janë bashkë.

 


Të Ngjajshme

Partneri i thotë Fjollës: “Je personi më zemërbardhë që kam njohur në jetë”

admin

‘Mbulohet’ modelja e njohur

admin

Mimozës ky fustan ia qet trupin si peshk

admin

Leave a Comment