September 24, 2020
Portali Shprehja

Pacientja me koronavirus përdhunohet në ambulancën që po e dërgonte në spital

Sipas “Indian Express”, ngjarja ka ndodhur të shtunën e kaluar në distriktin Pathanamhitta të Keralës.

Shoferi i ambulancës kishte marrë të renë dhe një grua tjetër për t’i dërguar në spital.

Pasi la gruan në qendrën mjekësore përkatëse, shoferi vijoi rrugën për në spitalin tjetër ku duhet të dërgonte 19-vjeçaren, por e abuzoi seksualisht para se ta linte në spital.

Aty, e reja tregoi se çfarë kishte ndodhur dhe shoferi u arrestua. Ky incident tregon qartë rrezikun me të cilin përballen femrat në Indi edhe kur transportohen të sëmura në spitale./A2

Të Ngjajshme

Një hënë e re e vogël është zbuluar për tokën

admin

Më thuaj ke zgjedh të të them cili je! Zgjidh një unazë dhe zbulo personalitetin

admin

Burri bën paragllajd në 1.700 m lartësi me shtrat të dhomës së gjumit

admin

Leave a Comment