19 C
Skopje
October 19, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

Pacolli i jep mirënjohje Halil Kastratit

Por jo vetëm kaq. Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli sot ka ndarë jë mirënjohje për humanizmin e Halil Kastratit, transmeton Indeksonline.

Pacolli ka thënë se mirënjohja nuk u dha vetëm për shumën që ka ndarë, por edhe për çdo lot gëzimi që ka ndarë.

“Humanizmi është virtyt i shqiptarëve. Sot i ndava mirënjohje humanistit, mikut dhe vëllaut tim, Halil Kastratit. Jo vetëm për shumën që ka ndarë, por edhe për çdo lot gëzimi që ka ndarë. ??”, ka shkruar Pacolli në facebook.

 

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Deputetët e LSDM-së heqin dorë nga diskutimi, pritet votimi për ndryshimet kushtetuese

shprehja

Deputeti i VMRO-së, Vasilevski paraqitet në Kuvend

shprehja

Muhiq: Nëse nuk votohet sot, do të thotë se nuk janë siguruar deputetët

shprehja