January 23, 2022
Portali Shprehja

Pak sekonda pakujdesi: Prezantueses së motit i del gjoksi live në TV

Ajo është ndër moderatoret e motit më seksi në media, shkruan lajmi.net.

Por, edhe ajo ka pasur momente të sikletshme gjatë karrierës së saj.

Tact Watches

Një prej tyre është kur gjatë një prezantimi live në televizion, asaj i ka dalur gjoksi.

Ajo duke treguar disa lloje të ushtrimeve, e tepron me intensitetin e lëvizjeve dhe ndodh ajo që e turpëroi moderatoren.

.

Të Ngjajshme

E mbani mend diellin te “Teletubbies”: Kështu duket sot foshnja me buzëqeshjen më të bukur

admin

A është kjo normale? Ja sa kushton qethja në Zvicër

admin

Keni problem ti thani rrobat gjatë dimrit? Kjo është zgjidhja për ju

admin

Leave a Comment