December 5, 2020
Portali Shprehja

Pallati mbretëror zbulon të kaluarën e Princ Harry

Është zbuluar e kaluara e Princ Harry.

Princ Harry dikur paska qenë një djalë edhe jo fort i rehatshëm, shkruajnë mediat e huaja.

Së fundmi një burim pranë pallatit mbretëror ka treguar detaje te reja rreth Princ Harry-t.

Sipas një burimi pranë ‘People’ në librin e pallatit mbretëror është shkruar se si Harry ka patur konflikte me fotografët, ka konsumuar lëndë të ndaluara dhe alkool, shkruan lajmi.net.

Këto sjellje kanë bërë që Princ Charles ta aktivizojë më pas në shumë organizata për të rregulluar sjelljen e tij. Gjithashtu e shkuara e princit është bërë shkak i përplasjeve të vazhdueshme me vëllain e tij, William.


Të Ngjajshme

Brenda shtëpisë përrallore të Ingrit Gjonit

admin

A do ta njihnit Marinën pas këtij transformimi?

admin

Shikoni sa bukur e ka rregulluar Afërdita shtëpinë për festat e fundvitit

admin

Leave a Comment